Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Aktualności

Wybierz miasto:

Kurs fotograficzny w Białymstoku

Pastelowy Niebieski Zdjęcie Siatka Wiosenna Wyprzedaż Post na FacebookuTwoją pasją jest fotografia? Chcesz robić lepsze zdjęcia? Nauczyć się obróbki graficznej? Ten kurs jest dla Ciebie!

Pod okiem naszych profesjonalistów poznasz tajniki fotografii oraz podstawy pracy z programem Adobe Photoshop!

Termin rozpoczęcia kursu:

13 stycznia 2023

Miejsce: ZDZ Białystok, ul. Sienkiewicza 77

Czas trwania kursu: 60 godzin lekcyjnych

Cena: 1300,00 zł

Kurs można również zamówić w formie Vouchera.

 

 

ZAPISZ SIĘ ONLINE

Program szkolenia:

1. Podstawy fotografii (30 godzin): światło, barwa, ekspozycja, przesłona, ISO, kadrowanie, głębia ostrości, balans bieli, kompozycja, środki wyrazu twórczego i plany w obrazie fotograficznym. itd.

2. Podstawy obróbki graficznej w programie Adobe Photoshop (30 godzin): narzędzia, warstwy, maski, korekcja, retusz, itd.

Zajęcia są prowadzone formą warsztatową.

 

Zero nudy! Na bieżąco ćwiczymy zdobyte umiejętności, a wiedzę testujemy w praktyce!

 

Nasi wykładowcy to praktycy, profesjonaliści w fotografii:

- Robert Kruk -  mistrz w zawodzie Fotograf,

20 lat doświadczenia w fotografii usługowej,

 https://www.facebook.com/robertkrukfoto/

Najczęściej zadawane pytania:

  • Ile osób liczy grupa?  Grupa liczy max 8 osób
  • Nie mam swojego sprzętu. Czy dostępny będzie sprzęt na zajęciach? Dysponujemy 3 aparatami z wymiennymi obiektywami na użytek kursantów. Wykładowca również udostępnia aparaty do wykonywania zdjęć. Jeśli ktoś posiada swój aparat cyfrowy (nie musi to być profesjonalna lustrzanka, ważne, żeby miał opcję manual), zawsze jest łatwiej, ale bez sprzętu też nie zostawimy z pustymi rękami :)
  • A jak z bezpieczeństwem Covid?  Nasze sale są przestronne, zarówno pracownia fotograficzna i pracownia komputerowa. Zapewniamy odległości 1,5 metra pomiędzy stanowiskami pracy. Zapewniamy również płyn do dezynfekcji rąk. Po zajęciach sale są ozonowane.
  • Gdzie odbywają się zajęcia? Zajęcia obywają się w pracowniach ZDZ ul. Sienkiewicza 77. Posiadamy w pełni wyposażoną pracownię ze studiem fotograficznym i niezbędnym sprzętem studyjnym. Posiadamy również obok pracownię komputerową z 12 stanowiskami komputerowymi z programem Adobe Photoshop do nauki obróbki. Część zajęć obywa się również w plenerze.
  • Czy po kursie otrzymam jakieś zaświadczenie/certyfikat?  Kurs kończy się wydaniem zaświadczenia zgodnego z rozporządzeniem MEN (Ministerstwa Edukacji Narodowej) w sprawie kształcenia osób dorosłych. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

 

Zdjęcia wykonane w ramach kursów fotograficznych w ZDZ:

 

IMG 3873

Informacje i zgłoszenia:

 

ZDZ Białystok

ul. Sienkiewicza 77, 15-003 Białystok

Katarzyna Roszkowska tel. 85 675 25 17,

mail: k.roszkowska@zdz.bialystok.pl