Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Projekty

Wybierz podkategorie:

Potencjał – szkolenia doskonalące dla zatrudnionych w regionie

Opis

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z wielką przyjemnością informuje, że w kwietniu i maju 2009 r. z sukcesem zrealizował projekt współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny oraz budżet państwa: „Potencjał – szkolenia doskonalące dla zatrudnionych w regionie”.

Projekt zakończyło 604 uczestników – pełnoletnich osób pracujących, posiadających zameldowanie na terenie woj. podlaskiego. Szkolenia zostały zrealizowane w 9 powiatach: białostockim i m. Białystok, bielskim, grajewskim, hajnowskim, siemiatyckim, sokólskim, suwalskim oraz zambrowskim.

W poszczególnych bezpłatnych szkoleniach wzięły udział:

  • ECDL – Europejski Certyfikat Umiejętności komputerowych – 123 osoby
  • Wizaż i stylizacja – 72 osoby
  • Prowadzenie uproszczonej rachunkowości przedsiębiorstw – 63 osoby
  • Grafik komputerowy – 92 osoby
  • Kadry i płace – 111 osób
  • Negocjacje w biznesie – 118 osób
  • Pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania rozwoju firmy – 25 osób

Wymienione kursy prowadzone były przez profesjonalnych wykładowców w ciekawy i nowatorski sposób. Uczestnicy doskonalili umiejętności w świetnie wyposażonych salach multimedialnych oraz pracowniach. Ponadto szkolenia te rozwinięte były o moduł dwudniowych wyjazdowych zajęć z doradztwa zawodowego, prowadzonych w nieszablonowy sposób. Kadra zarządzająca podlaskich firm, doskonaliła swe umiejętności m.in. negocjacyjne, podczas praktycznych warsztatów odbywających się w malowniczych miejscach Podlasia, pod okiem czołowych w branży trenerów.

Wszystkim uczestnikom projektu życzymy sukcesów zawodowych!
Pamiętajcie WASZ POTENCJAŁ jest DUMĄ PODLASIA!

Wszystkich Państwa zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej. Szkolimy ludzi profesjonalnie i z pasją. Dołącz do nas! Kolejne szkolenia już niebawem...