Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Aktualności

Wybierz miasto:

Najmilsze słowa uznania

imageimage

PO ZLOCIE KLAS MUNDUROWYCH DOCZEKALIŚMY SIĘ TAK WSPANIAŁYCH SŁÓW UZNANIA. PIĘKNIE DZIĘKUJEMY I ZAWSZE TWIERDZIMY, ŻE NASZE "DZIECI" SĄ NAJFAJNIEJSZE

Wooja PL NAPISAŁ NAM W KOMENTARZACH TAK:

" Mamy tutaj Zlot pokazany oczami uczniów, ja chciałbym natomiast w paru zdaniach przekazać odbiór uczestników zlotu z Giżycka moimi oczami, czyli instruktora Medycyny Pola Walki, który miał ogromną przyjemność pracy z Państwa młodzieżą. Przez tylko moje ręce przewinęło się ponad 90 uczestników, ja jednak zapamiętałem tylko tą szóstkę i dlatego postanowiłem odszukać ją w czeluściach Internetui nawet mi się to udało.

Zwracam się do grupy z którą pracowałem na stacji z samopomocy na polu walki, gdyż jako nieliczni nie przyszliście do mnie zaliczyć kolejnego punktu na poligonie, ale czegoś się dowiedzieć i zrobić „dobrą robotę". Wasze zaangażowanie, dociekliwość i chęć zrobienia wszystkiego perfekcyjnie wyraźnie odróżniały Was od innych grup. Dziewczyny, zakładałyście sobie opaski uciskowe (co niestety jest nieodzownie związane z bólem) mocniej, niż chłopacyz innych grup! (mam nadzieję, że siniaki już Wam zeszły :-) ). Na prawdę godnie reprezentowaliście swoją szkołę i miasto, pod każdym z resztą względem: wyglądu, zachowania, zainteresowania i ciężkiej pracy, możecie, a nawet powinniście być z siebie dumni!Na końcu spotkania zaproponowałem Wam, że jak będzie chcieli rozwijać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu Ratownictwa Pola Walki to jestem do Waszej dyspozycji i w miarę swoich możliwości czasowych będę odpowiadał na wszystkie pytania zadane mi przez FB (do czego gorąco Was zachęcam),a jeśli zorganizujecie się w jakąś grupę to jestem w stanie pomyśleć o kontynuowaniu szkolenia w Giżycku, bo taka młodzież to prawdziwa inwestycjaw naszą wspólną przyszłość.

Napisaliście Państwo, że wysłaliście 32 najlepszych uczniów z Państwa szkoły i jest to prawda, ale nie do końca, gdyż oni nie są najlepsi tylko w Giżycku, oni są najlepsi wśród wszystkich uczestników!Pozdrawiam gorąco i gratuluję pedagogom oraz rodzicom takich efektów, a młodzież zachęcam do kontynuowania ich ciężkiej pracy, bo naprawdę jesteście niesamowici. Oczywiście specjalne pozdrowienia dla „mojej" grupy z którą praca dała mi mnóstwo radości, bo nie ma nic fajniejszego,niż możliwość dzielenia się swoją pasją. "

 

image

 

 

Czytaj więcej http://gizycko.zdz.bialystok.pl/szkola/aktualnosci/374-najmilsze-slowa-uznania.html