Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Aktualności

Wybierz miasto:

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Szkole Policealnej w Bielsku Podlaskim

image 29 stycznia 2016 r. mury naszej szkoły były świadkami pierwszego w historii Szkoły Policealnej zakończenia roku szkolnego.

Kierunek Technik bezpieczeństwa i higieny pracy ukończyło 18 osób, a trzy spośród nich zostały w szczególny sposób wyróżnione przez Panią Dyrektor listem gratulacyjnym z podziękowaniami za zaangażowanie w życie społeczności szkolnej oraz za wysokie wyniki w nauce.

Życzymy wszystkim tego, aby wiedza zdobyta w naszej szkole przydała się w życiu zawodowym, a nowe umiejętności zostały docenione przez obecnych i przyszłych pracodawców.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystego zakończenia roku szkolnego.

 

{gallery}koniec_roku_2015_2016{/gallery}

Czytaj więcej

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zdzbia/domains/zdz.bialystok.pl/public_html/images/koniec_roku_2015_2016.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/koniec_roku_2015_2016