Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Strona główna

VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KLAS POLICYJNYCH „KLASA POLICYJNA ROKU 2016”

imageW dniu 23-24 maja 2016 r. w Szkole Policji w Pile, pod patronatem Komendanta Głównego Policji, odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych „Klasa Policyjna Roku 2016”.

Jego organizatorami byli Szkoła Policji w Pile i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile pod Patronatem Komendanta Głównego Policji.

W tegorocznym finale wzięło udział 25 drużyn składających się z czterech zawodników , reprezentujących szkoły z różnych województw wyłonionych w kwalifikacjach rejonowych spośród 80 szkół zgłoszonych do Turnieju.

- test sprawności fizycznej

- sprawdzian obejmujący ogólną wiedzę o policji.

W klasyfikacji generalnej drużyna naszej szkoły zajęła V miejsce uzyskując 436 pkt.

Największy sukces drużyna osiągnęła w teście umiejętności strzeleckich zajmując I miejsce , indywidualnie: Kamil Hołubowicz – I miejsce,   Ola Chmielewska - II miejsce.

W konkurencji obejmującej sprawdzian z wiedzy o policji w drużyna zajęła III miejsce.

Szczęścia zabrakło w konkurencji udzielania pierwszej pomocy gdzie drużyna zajęła VIII miejsce, oraz w teście sprawności fizycznej – X miejsce.

Wielkie podziękowania należą się całej drużynie za wolę walki i ambicję.